عینک سه بعدی آناگلیف و کاربرد آن

رای دادن به این مورد
(1 رای)
ارزش و کارایی عینک سه بعدی آناگلیف و سایر عینک های سه بعدی ارزش و کارایی عینک سه بعدی آناگلیف و سایر عینک های سه بعدی


ارزش و کارایی عینک سه بعدی آناگلیف و سایر عینک های سه بعدی در فیلترهایی می باشد که ساخت کشور امریکا و انگلیس هستند که به عنوان شیشه عینک استفاده می شود، بنابراین کیفیت عینک سه بعدی و کارایی آن با فیلترهای مخصوص خود تضمین می شود.

متاسفانه عینک های سه بعدی آناگلیف تقلبی که در حال حاضر توسط افراد سودجو تولید می شود، در فروشگاه های اینترنتی و در سطح شهرها به فروش میرسد و هیچ نظارت کیفی بر این اجناس وجود ندارد کــه در نهایت، نتیجه خرید و فروش عینک های سه بعدی تقلبی باعث بدبینی و دلسردی مشتری نسبت به سایر محصولات سه بعدی استاندارد ختم می شود.
عینک های سه بعدی آناگلیف تقلبی به دلیل استفاده از طلق های آبی و قرمزی که از آنها برای جلد کردن کتاب و جزوات استفاده می شود به هیچ وجه کاربرد ندارد و فقط شکل ظاهری آنها مشتری را فریب میدهد؛ در حالی که رنگ و جنس شیشه های عینک سه بعدی از فیلترهای مخصوص و گران قیمتی ساخته می شود که دارای شفافیت و کد رنگ با استاندارد بین المللی می باشد؛ این استاندارد بر روی تمامی نرم افزارهایی که تصاویر سه بعدی را می کنند نیز اعمال شده است.
بنابراین بدنه مقوایی عینک های سه بعدی به هیچ وجه به کیفیت دید آنها ارتباط ندارد و فقط برای سبکی – کم حجم بودن و سایر موارد . . . از مقواهای زخیم ساخته می شود.
حال توجه داشته باشید کسانی که ساخت عینک سه بعدی را با دو طلق آبی و قرمز بسیار معمولی در فضای مجازی تبلیغ و آموزش می دهند نه تجربه ای در این خصوص دارند و نه تا به حال تصویر سه بعدی استانداردی را مشاهده کرده اند، و فقط قصد اظهار فضل و برای پر کردن صفحات وب سایت خود تلاش می کنند.
هیچ وقت گول این افراد را نخورید چون عقل کمپانی معروف امریکا و انگلیس از این افراد بیشتر است که کارخانه ای عظیم را برای ساخت فیلترها و عینک های سه بعدی گوناگون راه اندازی کرده اند.

همانطور که در عکس پایین  مشاهده  می کنید  حتی  رئیس جمهور  امریکا و همراهانش  برای  دیدن  تصویر سه بعدی بر روی پرده نمایش از عینک سه بعدی مقوایی استفاده نموده است، اما مطلب مهم استاندارد بودن این عینک ها می باشد که در ابتدا به چند مورد اصلی اشاره کرده ام.

ارزش و کارایی عینک سه بعدی آناگلیف

رئیس جمهور امریکا با عینک سه بعدی آناگلیف

با تشکر از توجه شما
فــرامــرز قــهرمانی فر

نماینده ایران در انجمن بین المللی استریوسکوپی

مشاهده 2856 مرتبه آخرین بروز رسانی سه شنبه, 28 مرداد 1393 23:42