ساخت برنامه های سه بعدی برای شبکه های تلویزیونی

رای دادن به این مورد
(1 رای)
ساخت برنامه های سه بعدی برای شبکه های تلویزیونی ساخت برنامه های سه بعدی برای شبکه های تلویزیونی

خدمات فیلمبرداری سه بعدی و عکاسی سه بعدی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور و مشارکت در پروژه های سه بعدی برای شبکه های تلویزیونی

 

این وب سایت از سال 1999 میلادی متعلق به نماینده ایران در انجمن بین المللی استریوسکوپی می باشد و هدف از راه اندازی آن ارائه خدمات و محصولات هنرهای سه بعدی استریوسکوپی با تکنولوژی روز جهان می باشد و همچنین حاوی مقالاتی است برای حفظ سلامت در تولیدات سه بعدی و ارتقاء سواد بصری سه بعدی برای عموم مردم . . .

UN

فرامرز قهرمانی فر نماینده انجمن بین المللی استریوسکوپی در ایران

برای ترویج و نشر هنر سه بعدی در جهان باید محصولات سه بعدی سالم را به مردم ارائه داد و این مردم هستند که خوب و بد را تشخیص می دهند و تصمیم گیرنده خواهند بود.

فعالیت تخصصی من در فیلمبرداری - فیلمسازی سه بعدی و عکاسی سه بعدی "StereoPhotography" می باشد و سعی می کنم در اینجا شما را با کار و تولید محصولات سه بعدی خود آشنا کنم.

برای این منظور می توانید به لینک های زیر رجوع فرمائید ...

 

 

________________________________________________________________

سرویس و خدمات فیلمبرداری سه بعدی و عکاسی سه بعدی و سایر موارد را به علاقمندان و افرادی که مایل هستند از خود و خانواده خود فیلم سه بعدی و عکس سه بعدی داشته باشند را در قالب های زیر معرفی می کنیم.

عکس و فیلم فقط برای یک بار از لحظات زندگی ما را ثبت می کند و دیگر قابل تکرار نمی باشد. با فناوری روز جهان در زمینه تصاویر سه بعدی شما می توانید لحظات خود را با تکنولوژی فیلمبرداری سه بعدی و عکاسی سه بعدی ثبت کنید و از آن لذت بیشتری ببرید.

باعث خوشحالی و افتخار خواهد بود که ما می توانیم شرایط و موارد زیر را برای ایرانی های مقیم خارج از کشور فراهم سازیم و همچنین شما می توانید با ما همکاری داشته باشید تا بتوانیم از موارد زیر برای کشوری که مقیم آنجا هستید استفاده کنیم و در این همکاری شما هم ذی نفع خواهید بود.

شرایط همکاری به صورت تفاهمی "ترجیحا در قالب یک قرارداد از طرف وکیل طرفین" خواهد بود.

بنابراین از شنیدن پیشنهاد و یا انتقادهای سازنده شما خوشحال خواهیم شد و از آنها استقبال می کنیم.

آدرس ایمیل: آدرس ایمیل

تماس-با-ما

________________________________________________________________

لیست خدمات و سرویس های سه بعدی

 

1) فیلمبرداری سه بعدی سینمایی
2) فیلمبرداری سه بعدی فیلم های مستند
3) فیلمبرداری سه بعدی برای تلویزیون های سه بعدی
3) سه بعدی برای همه تلویزیون های معمولی و شبکه های تلویزیونی
4) فیلمبرداری سه بعدی از کنسرت ها و سایر برنامه های هنری
5) فیلمبرداری سه بعدی و عکاسی سه بعدی از تئاتر
6) فیلمبرداری سه بعدی و عکاسی سه بعدی از پروژه های صنعتی
7) فیلمبرداری و ساخت تیزرهای سه بعدی تبلیغاتی و تجاری
8) فیلمبرداری سه بعدی و عکاسی سه بعدی از مراسم و مجالس و جشن ها
9) برگزاری نمایشگاه های عکاسی سه بعدی آموزشی - فرهنگی - هنری و تجاری
10) کارگردانی و نظارت کیفی تولید فیلم های سه بعدی آموزشی - انیمیشن - داستانی و تبلیغاتی
11) کارگردانی و نظارت کیفی تولید فیلم های سه بعدی داستانی

 

تولید محصولات سه بعدی

 

12) طراحی و چاپ کارت پستال های سه بعدی + عینک های سه بعدی
13) طراحی و چاپ پوسترهای سه بعدی آموزشی - تزئینی - ورزشی - هنری و غیره ...
14) ساخت و تولید موسیقی اسلاید سه بعدی سه بعدی + عینک های سه بعدی
15) ساخت و تولید آلبوم های موزیکال سه بعدی از هنرمندان آهنگساز و خوانندگان مطرح روز با صدای دالبی
16) طراحی و تولید کتاب سه بعدی سه بعدی + عینک های سه بعدی
17) تولید سفارشی عینک های سه بعدی آناگلیف با تضمین کیفیت و طراحی ویژه

 

آموزش و تدریس

 

18  ) برگزاری WorkShop عکاسی سه بعدی و آموزش نرم افزار مربوط به ساخت تصاویر سه بعدی در 5 جلسه
19) آموزش تولید عینک های سه بعدی

 

 

فرهنگی هنری

 

20) عکاسی سه بعدی و چاپ سه بعدی کتاب با موضوعات سفارشی و برگزاری نمایشگاه عکس سه بعدی و دو بعدی به منظور رونمایی از کتاب

________________________________________________________________

 

طرح ایجاد منافع و سود مشترک مالی برای سرمایه گذار و تولید کننده:

سرمایه گذاری در وقت و صرف انرژی برای کسب درآمد و کاری مناسب همیشه نتیجه مثبت به همراه ندارد، چرا که امکان دارد آن طرح و پروژه قبلا چندین بار اجرا شده باشد و مورد توجه قرار نگیرد، ولی اگر با تکنولوژی روز دنیا همراه و همگام باشد حتما نتیجه قابل توجهی را کسب خواهد کرد به همین دلیل سینمای هالیوود و سایر کمپانی های بزرگ و کوچک سینمایی برای هر فیلمی که می سازند نسخه سه بعدی آن را هم می سازند تا در کنار فروش فیلم خود از تکنولوژی روز در قالب ورژن سه بعدی سود بیشتری ببرند، این موضوع در حالی اتفاق می افتد که بعضی از فیلم های سینمایی مطرح (مانند Gravity) از لحاظ تکنیکی و سناریو واقعا نیازی به ورژن سه بعدی ندارند اما سیاست کلی تهیه کنندگان سینمای امریکا و اروپا گاهی اوقات بر مبنای فروش و سود بیشتر می باشد . . .

حال می خواهیم به این نتیجه برسیم که ساخت برنامه های سه بعدی برای شبکه های تلویزیونی منافع و سود مالی خود را به همراه خواهد داشت . . . اما تولید عینک های سه بعدی بحثی دیگر است که منافع و سود مالی چشمگیرتری را در بر می گیرد، به طوری که اگر برنامه سه بعدی (حتی در حد یک کلیپ و یا تیزر تبلیغاتی) از طریق یک شبکه تلویزیونی پخش شود نیاز به میلیونها عینک سه بعدی خواهد داشت که سود آن بسیار قابل توجه خواهد بود و همچنین در امتداد آن بسیاری از شبکه های تلویزیونی برای رقابت به سمت گروه سازنده برنامه های سه بعدی جذب خواهند شد و . . .

پیشنهاد و ایده ما به علاقمندان:

سرمایه گذاری برای کارگاه تولید عینک سه بعدی و ساخت برنامه های سه بعدی برای شبکه های تلویزیونی خارج از ایران با ما و مطرح کردن ایده به شبکه های تلویزیونی از شما.

ساخت میلیون ها عینک سه بعدی برای برنامه های تلویزیونی سود کلانی به همراه خواهد داشت که ما سعی داریم به دلایل زیادی این طرح را به غیر از ایران در سایر کشورها برنامه ریزی و اجرا کنیم و از کسانی که مایل به همکاری هستند دعوت می کنیم جهت مذاکره با ما تماس داشته باشند تا طرح کلی را به صورت شفاهی عنوان کنم . . .

 

الف) سرویس عکاسی سه بعدی و فیلمبرداری سه بعدی با صدای دالبی برای مشتریان مقیم خارج از کشور بسیار ساده و طبق قرارداد بین سفارش دهنده و مشتری، به واسطه وکلای مربوطه انجام خواهد گرفت که این موضوع می تواند به صورت تفاهمی نیز انجام پذیرد. شما می توانید با ارسال دعوت نامه از این سرویس به منظور فیلمبرداری سه بعدی و عکاسی سه بعدی از مراسم جشن و میهمانی های خود برای تلویزیون های سه بعدی شخصی بهره مند شوید و یادگاری استثنایی از خود داشته باشید. نتیجه و خروجی فیلم سه بعدی و عکس های سه بعدی بر روی 3D Blu-ray Disk با صدای دالبی و یا سایر فرمت های دلخواه شما ارائه خواهد شد.

ب) همچنین کارگردان ها و تهیه کنندگان شبکه های تلویزیونی می توانند به منظور تولید برنامه های سه بعدی (با همکاری دوجانبه) جهت شبکه های تلویزیونی کشوری که مقیم آنجا می باشند . . . اقدام نمایند و ما می توانیم با تکنیک های ویژه در استریوسکوپی (Stereoscopy ) برنامه های سه بعدی تلویزیونی را برای تمام تلویزیون های معمولی سراسر دنیا به صورت سه بعدی بسازیم تا همه افراد (حتی آنهایی که تلویزیون سه بعدی ندارند) بتوانند از برنامه های سه بعدی بهره مند شوند.  ویژگی این تکنیک از برنامه های سه بعدی تلویزیونی در اینجاست که بیننده بدون عینک سه بعدی، تصاویر را به صورت معمول و همیشگی مشاهده خواهد کرد و با داشتن یک عینک سه بعدی 2.80$ تصاویر دارای عمق و بعد طبیعی خواهد شد.

لازم به ذکر می باشد که روش تصویربرداری در ساخت برنامه های سه بعدی برای شبکه های تلویزیونی با روش متداول برای تلویزیون های سه بعدی و سینمای سه بعدی بسیار متفاوت می باشد و در نهایت ما قادر خواهیم بود برای هر دو سیستم همکاری و تولید داشته باشیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق لینک زیر وارد صفحه مربوطه و سوابق من شوید.

لینک کسب اطلاعات برنامه های تلویزیونی

از ارائه نظر و پیشنهاد شما در ارتباط با همکاری در این بخش استقبال می کنم.

با تشکر از توجه شما

فــرامــرز قهــرمانی فر

نماینده انجمن بین المللی استریوسکوپیک در ایران

12 .8 .1392

آدرس ایمیل

تلفن

________________________________________________________________

نمونه ای کوتاه از فیلم سه بعدی ایرانی برای تلویزیون های سه بعدی . . . با حضور محمدرضا گلزار - آنا نعمتی - نیکی کریمی - آتیلا پسیانی - مهران رجبی و سایر هنرمندان مطرح ایران

 

 

عینک سه بعدی در تلویزیون جام جم - 3D Glasses in Iran TV

بخش کوتاهی از برنامه ویژه بهارستان از شبکه جام جم ( سال 1387 - با مجری محترم، استاد ناصر مــمـدوح و با کـارگـردانی جناب آقای دکتر مـهرداد حـجـتـی) که پخش فیلم سه بعدی را نیز در بر داشت. این معارفه 68 دقیقه ای به ساخت اولین فیلم های سه بعدی در ایران و تولید عینک های سه بعدی اختصاص داشت و لازم به ذکر است که در این برنامه برای اولین بار گوشه هایی از فیلم های سه بعدی که ساخته بودم از طریق آنتن های شبکه ماهواره ای جام جم برای مردم سراسر جهان با موفقیت پخش شد.

بخشی از مصاحبه و برنامه سه بعدی تلویزیونی از جام جم - سال 1387 اولین فیلم سه بعدی ایران

 

 

 
مشاهده 2748 مرتبه آخرین بروز رسانی دوشنبه, 17 فروردين 1394 00:24